USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1TEM Otoyolunun Babaeski Kavşağı-Havsa Kavşağı Kesimi 45-48.km.leri arasında Edirne İstikametinde üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle sol ve orta şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritten sağlanmaktadır. (çalışma 7/24 gün/saat esasına göre yapılmaktadır.)
2Nazilli-Denizli yolunun 36.km.sinde (Ortakçı Mevkii) köprü imalatı çalışması nedeniyle Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
3Mengen-Yeniçağa yolunun 24.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle Mengen-Yeniçağa istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Yeniçağa-Mengen istikametinden iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanmaktadır.
4TAG Otoyolunun Narlı Kavşağı-Nurdağı Kavşağı Kesimi 17-21.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Adana istikametinde şerit aktarımı yapılmış olup, ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Osmancık-Merzifon-Havza yolunun 57-61.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Beşikdüzü-Trabzon yolunun 54.km.sinde (Trabzon Şehir Geçişi, Ganita Mevkii) yapılmakta olan drenaj sistemleri bakım onarım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun Trabzon-Akçaabat istikametinde 21:00-01:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri Konya-Antalya istikameti sağ tüpü bakım onarım çalışmaları nedeniyle kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
8Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 60-63.km.leri arasında asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle İnegöl-Bozüyük istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Bozüyük-İnegöl istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Cide-Şenpazar-Ağlı yolunun 47-69.km.leri arasında muhtelif kesimlerde sel tahribatlarının yapım-bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Kangal-Divriği yolunun 27-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu