USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Kulüp dizisinin ikinci sezon galası yapıldı

"Kendi masalı olanların hikayesi" sloganıyla çekilen Kulüp, yeni bölümleriyle 15 Eylül'de Netflix'e geri dönüyor.

Kulüp dizisinin ikinci sezon galası yapıldı
14-09-2023 10:06
Google News

Netflix “Kulüp” dizisinin yeni sezonunu dizi ekibinin katıldığı bir yemekle kutladı.

Basın mensuplarıyla bir araya gelinen yemeğe dizi oyuncuları Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış, Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma, proje yaratıcısı Zeynep Günay, hikaye yaratıcısı Rana Denizer ve yönetmen koltuğunu Zeynep Günay ile paylaşan Seren Yüce de katıldı.

Kulüp dizisinin ikinci sezon galası yapıldı

Yeni sezonunda neler olacak?

1960’ta Türkiye gibi İstanbul’un sosyal hayatı ve eğlence dünyası da köklü bir değişimin eşiğindedir. Yaşatılan baskılara karşı duran Çelebi (Fırat Tanış) ve Matilda (Gökçe Bahadır) Kulüp İstanbul Ailesi’ni ayakta tutmak için birlikte mücadele vermektedirler. Zamansız büyümek zorunda kalan Raşel (Asude Kalebek) ise artık 5 yaşında olan Rana’nın annesidir ve çekirdek ailesini bir araya getirmeye çalışmaktadır.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Saner Ayar, Ayşe Durmaz ve Cengiz Çağatay‘ın yapımcılığını üstlendiği dizide Gökçe Bahadır “Matilda”, Barış Arduç “İsmet”, Asude Kalebek “Raşel”, Salih Bademci “Selim Songür”, Fırat Tanış “Çelebi”, Ada Erma “Rana”, Halil Babür “Fikret”, Serra Arıtürk “Keriman”rollerine hayat veriyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler