USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

Muhalif gazeteciden İmamoğlu'na canlı yayında olay sözler! Kendini tutamadı: Liboş liboş..

Muhalif gazeteci CHP'li Barış Yarkadaş, İmamoğlu'na 'liboş liboş konuşuyor' diyerek sert tepki gösterdi. Yarkadaş, 'Ben bu partiyi değiştireceğim diyemezsin sana bu partiyi değiştirmezler' ifadelerini kullandı.

Muhalif gazeteciden İmamoğlu'na canlı yayında olay sözler! Kendini tutamadı: Liboş liboş..
12-09-2023 08:06
Google News

CHP'de gerilimin dozu artarak devam ediyor. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan partisindeki değişim tartışmalarına ilişkin yeni bir mesaj geldi.

Geçtiğimiz günlerde, "100. Yılında CHP" başlıklı panelin açılış konuşmasını yapan İmamoğlu, "Tespitim şu; CHP değişirse, Türkiye değişir. Vaadim de net; CHP değişecek, Türkiye değişecek." ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'nun yeni değişim çağrısına değinen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise "Yüz yıllık tarihimizde yaşadığımız tüm tartışmalar, yeni ve güçlü başlangıçlarımız için bir liman vazifesi görmüştür. Her bir tartışma CHP'yi büyütmüştür" diyerek karşılık verdi.

CHP YANDAŞLARI BİRBİRİNE GİRDİ! STÜDYODA GERGİN ANLAR

CHP yandaşı Barış Yarkadaş, katıldığı canlı yayın programında İmamoğlu'nun açıklamalarına sert sözlerle yüklendi.

"LİBOŞ LİBOŞ KONUŞUYORSUN"

İmamoğlu'nu 'liboş liboş konuşuyor' diyerek hedef alan Yarkadaş, "Ben bu partiyi değiştireceğim diyemezsin sana bu partiyi değiştirmezler! CHP'yi değiştirecekmiş. Neyi değiştireceksin CHP'de? Liboş bir tarife." şeklinde konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler