USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

Mustafa Sandal ve Uzi arasında konser gerginliği

Business Class uçuş olmadığı için Ağrı konserine katılmadığı iddia edilen Uzi, yaptığı açıklamalarla sosyal medyada tepki çekti. Sosyal medyada Uzi ile Mustafa Sandal arasında bir atışma yaşandı.

Mustafa Sandal ve Uzi arasında konser gerginliği
18-09-2023 21:06
Google News

Senin Uğruna, Umrumda Değil, Arasan da, Krvn, Makina benzer biçimde şarkılarla popüler olan rap sanatçısı Uzi meşhur müzisyen Mustafa Sandal ile atıştı. Sosyal medyanın gündemine oturan mevzu Uzi'nin Ağrı konserini iptal etmesiyle başladı.

Konsere Uzi'nin katılmama sebebi olarak ekonomik uçuşu kabul etmemesi gösterilmişti.

Uzi, bu haberleri yalanladı ve sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Birazdan bize kesilmiş EKONOMİ BİLETLERİ paylaşacağım kabul etmiş miyiz etmemiş miyiz. Benim önüme MUSTAFA SANDALI ÇIKARAMAZSIN hele hatır gönülle aman adam yaşlı aman şöyle böyle diyerek asla çıkaramazsın. Sene 2023 kimin ne iş yaptığı kimin ne kadar dinlendiği ortada değerli Mustafa Sandalı konuşsaydınız neden bu devirde hala son sahneye çıkmak istiyor diye "

"EN İYİ CEVABI HER ZAMAN HALK VERİR"

Festivalde yer alan sanatçılar arasında olan Mustafa Sandal Uzi'ye cevap verdi. Sandal paylaşımda şunları söyledi:

“Sevgili Uzi kardeşim. Kayıtlara geçen; senin okuduğun ve başka sanatçıların okuduğu 150 adet "hit" olmuş eserin olduğunda, Avrupa'da ödüller aldığında ve 30 yıl sonra da on binlerce kişi seni alkışladığında tekrar konuşuruz. Şarkılarını beğeniyorum, umarım başarırsın. Şöyle bir tweetlere baktım da cevap vermeme gerek kalmamış, en iyi cevabı her zaman halk verir, vermiş de... Bu arada beni konser öncesi arasaydın benden sonra çıkmana müsaade eder destek olurdum. Genç yetenekler başımızın tacıdır. Alkışın ve ışığın bol olsun, kariyerinde başarılar dilerim.”

patronlardunyasi.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler